Pościel.eu- sklep PUSZEK

Pościel, prześcieradła, ręczniki, kołdry, obrusy w Lublińcu

Czyszczenie, pranie pierza i puchu oraz szycie kołder w Lublińcu

 

W ofercie posiadamy usługę czyszczenia ( prania ) pierza i puchu z szyciem kołder polegającą na regeneracji poduszek i kołder puchowych oraz pierzyn.

 

Czyszczenie pranie pierza w Lublińcu, lubliniec, szycie kołder poduszek, puch, pierze, pranie poduszek z pierza, przerabianie pierzyn Przynosząc do nas np pierzynę lub kołdrę, jej wsad ( wypełnienie ) zostaje na mokro wyprany i wysuszony - dzięki temu odrzucany zostaje tłuszcz, pot, kurz, roztocza i bakterie, które nagromadziły się podczas długiego okresu użytkowania. Oddzielona zostaje również część pierza lub puchu, która nie nadaje sie wiecej do wykorzystania a która jest odpadem i której ilość zależy od jakości dostarczonego nam surowca.

 

Opisane powyżej czynności regeneracji puchu i pierza realizujemy w procesie prania wraz z obróbką suszenia w temperaturze około 110°C.

 

W następnej kolejności z wypranego świeżego i puszystego puchu lub pierza oraz z nowej bawełnianej tkaniny wsypowej o dużej gęstości zostaje uszyta wg życzeń klienta nowa poduszka, kołdra lub pierzyna w dowolnych rozmiarach.

 

 

W ten sposób otrzymana zostaje nowa, świeża i pachnąca pościel puchowa.

 

Wszystko wykonywane jest w specjalistycznych urządzeniach z Przerabianie pierzyn na kołdry wykorzystaniem najlepszych środków piorących i odkażających zgodnie z najwyższymi normami.

 

FORMA WYSYŁKOWA

 

Ze względu na dużą ilość zapytań informujemy, że istnieje możliwość zrealizowania całego zlecenia wysyłkowo - Klient wysyła do nas surowiec, my odsyłamy do Klienta gotowy wyrób ( Klient pokrywa wszystkie koszty wysyłkowe, koszt wysyłki gotowego wyrobu do Klienta wynosi 25,- zł niezależnie od ilości wysyłanych poduktów ). Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą dostawy, prosimy koniecznie wcześniej o kontakt pisząc na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w stopce tej strony, celem ustalenia szczegółów zlecenia - odeślemy Państwo e-mailem formularz, który prosimy wypełnić i załączyć do wysyłanej do nas paczki.

 

UWAGA ! Pocztę czytamy codziennie i jeśli nie dostaną Państwo od nas odpowiedzi dnia nastepnego to oznacza, że coś się stało z naszym serwerem :-) i w takim przypadku prosimy o tel 034 / 356 27 81.

 

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

 

Zapraszamy !

 

Kontakt

Sklep "PUSZEK"

ul. Karola Miarki 20

42-700 Lubliniec

 

tel 34 / 356-27-81

e-mail : skleppuszek@onet.eu

 

Godziny otwarcia :

Poniedziałek - piątek od 9.00 - 17.00

Soboty od 9.00 do 13.00

 

Puszek Lubliniec

Mapka dojazdowa

Formularz kontaktowy

E-mail nadawcy 
Temat 
Wiadomość 
Proszę przepisać. kj Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

Nasza strona internetowa korzysta z plików Cookies aby poprawić jej działanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej..